Return to Skip Menu

Main Content

دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه یاسوج رتبه ممتاز برگزاری آزمون های سراسری را کسب کرد


دانشگاه یاسوج رتبه ممتاز برگزاری آزمونهای سراسری را کسب کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج از کسب رتبه ممتاز این دانشگاه در برگزاری آزمون‌های سراسری در سال 94 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یاسوج، دکتر عباس نیک‌نژاد گفت: وزارت علوم با بررسی های انجام شده دانشگاه یاسوج را به عنوان مجموعه برتر در برگزاری آزمون های سراسری با رتبه ممتاز معرفی کرده است.

وی افزود: در گردهمایی نمایندگان تام الاختیار آزمون های سراسری سال 1394 که روز پنج شنبه 13 خرداماه در سالن همایشهای دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر به آقای باقری نماینده دانشگاه یاسوج ، از تلاش های رئیس و اعضای هیئت رئیسه، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه به دلیل همکاری در کسب این عنوان تجلیل شد.

دکتر نیک‌نژاد بیان داشت: در این لوح از تلاش‌، سختکوشی و تدبیری که در امور برگزاری حساس‌ترین آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی در سال 94 انجام شده تقدیر به عمل آمده است.

این مسئول دانشگاه یاسوج اذعان داشت: با توجه به پتانسیل دانشگاه یاسوج، آزمون های استخدامی دستگاهها و نهادهای دولتی نیز در این دانشگاه برگزار می شود که همه این آزمونها نیز با کیفیت و استاندارد لازم انجام شده اند.

 


٠٨:٤٥ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٢٨٧